soğuk oda satışı

SOĞUK ODA SATIŞI

Telefon:0541 733 67 05  Soğuk oda İMALATI .

Türkiye geneli soğuk oda satışı yapan firmalar ihtiyacınızda CG Teknik soğuk odalar kalitesiyle satışta.ENDÜSTRİYEL SOĞUK ODA:Donmuş Et Dolabı Paket Tipi ve diğer ürünlerimiz sipariş için bizi arayabilirsiniz.SOĞUK ODA | CGT Klima.

Soğutma Sitemlerinde kendi ürünlermiz ile teknik servis ağı  tüm Türkiyede ,Soğuk hava sitemleri hizmetleri vermekteyiz CG TEKNİK,Soğutma, Soğutma Sistemleri İmalatı ve Satışı.

SATILIK SOĞUK ODA İSTANBUL.Garanti var .Durum : Sıfır Ürün.Endüstriyel Cihazlar satış.yalıtım Soğuk odalarımız uluslararası standartlara uygun yapılır.

Satılık soğuk odalar muhtelif ölçülerde.

*Soğuk oda satışı istanbul anadolu yakası kadıköy.

*soğuk oda satışı avrupa yakası Beşiktaş,Şişli,istanbul.*izmir soğuk oda satışı yapan yerler firmalar ihtiyacınızda hizmetinizdeyiz.

Klima, Soğutma, Sistemleri, Soğuk, Hava, Depoları, Satış ve Servis, Klima Servisi, İstanbul Soğuk oda satanlar,imalatçıarı.Soğutma, Sistemleri, Soğuk, Hava, Depoları, Satış ve Servis Hizmetleri.

SOĞUK ODA KULLANIM ALANLARI:Tüm gıda maddelerinin ve  kimyasal ve medikal ürünlerin saklanabilmesi panellerle kurulan prefabrik soğuk hava depoları gerçekleşmektedir. Soğuk hava depoları; grosmarket, hipermarket, süpermarketlerde kullanılır. Otel, restaurant, yurt ve konaklama tesisleri, süt, süt mamulleri işleme ve soğuk muhafaza tesisleri için soğuk oda satışı yapan firma.Et ve et ürünleri işleme ve muhafaza tesisleri için sebze, meyve ve türü işleme tesisleri, sanayi tipi soğutma, saklama ve donmuş muhafaza tesisleri, laboratuar ve hastaneler için deniz mahsulleri soğuk muhafaza ve işleme tesisleri için ihtiyaç duyulan soğuk oda satışı ve soğuk hava depoları.Dondurulmuş gıda maddeleri işleme, soğuk ve donmuş muhafaza tesisleri, pastaneler, unlu mamul üretim tesis ve işletmeleri, çikolata, yağ maddelerin üretim tesis ve işletmeleri, ilaç, tıbbi malzeme depolama ve muhafaza tesislerinde soğuk odalar kullanılmaktadır.

BEO Soğuk Oda Kapısı 75×180 cm
Özel fiyatlarla Soğuk Oda Satışı yapan firmalar ihtiyacınızda istanbuldan yurt geneline hizmet veriyoruz.

soğuk oda satışı” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir